فصلنامه نامه صدوق به کوشش موسسه خانه فرهنگ صدوقی و با انگیزه پرداختن به مسائل و چالش های نو پدید در حوزه فقه و حقوق به طبع می رسد. این رساله مکتوب میکوشد در راستای رسیدن به جامعه آرمانی و طرح مسئله، بیان، پژوهش و ایجاد راهکار برای حل آن، مسائل نو پدید این حوزه های زیرساختی را مد نظر داشته باشد. 

این نشریه با مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در سال نود و هفت تاسیس و تحت مدیریت خانه فرهنگ صدوقی و توسط انتشارات این موسسه در هر فصل به زبان فارسی و انگلیسی منتشر می شود و پذیرای مقالات پژوهشگران ارجمند در حوزه فقه و حقوق است.

پرداختن به مسائل نوپدید در این حوزه و واکاوی اندیشه ها و پژوهش ها نخبگان و انتشار آن در رویکرد این رساله مکتوب دیده شده است. این نشریه دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بوده و تحت نظر خانه فرهنگ صدوقی درگستره سراسر کشور منتشر می شود.

علاقه مندان برای انتشار مقالات خود می توانند از طریق درگاه ارسال مقاله، اقدام کنند. مقالات بعد از داوری و تایید هیئت مدیره در فصلنامه منتشر می شود.فصلنامه نامه صدوق به کوشش موسسه خانه فرهنگ صدوقی و با انگیزه پرداختن به مسائل و چالش های نو پدید در حوزه فقه و حقوق به طبع می رسد. این رساله مکتوب میکوشد در راستای رسیدن به جامعه آرمانی و طرح مسئله، بیان، پژوهش و ایجاد راهکار برای حل آن، مسائل نو پدید این حوزه های زیرساختی را مد - ادامه

  • آدرس: یزد، خیابان امام خمینی، کوچه شهید صدوقی، پلاک 4
  • کدپستی: 8913679335
  • تلفن: 03536266660
  • ایمیل: info[at]sadoughi.ir

شبـکه های اجتماعی: